Palet Taşıma, Konveyör, Depolama Sistemleri

Palet Taşıma Konveyörleri
Otomatik veya el ile paletli ürünleri taşımakta kullanılan makinalardır. Palet taşıma hızları dakikada 5 ile 40 metre arasında üretilebilir. Palet üzerinde taşınacak ürünün maksimum ağırlığına bağlı olarak palet konveyörlerinin tasarımları değişmektedir.
Palet Asansörü
Saatte 30 ile 100 palet transferi yapabilen, ağırlığı 2 tona kadar olan paletleri veya 8 ton maksimum yükü taşıyabilen asansörlerdir. En fazla çalışma yükseklikleri 30 metre ile sınırılıdır.
Konveyörler
Taşınacak ürüne göre özel tasarlanan ve üretilen konveyör tasarım yelpazesine sahibiz. Her türlü endüstriyel ve hijyenik uygulamaya cevap verebilecek konveyör çeşitlerini tasarlamaktayız.
Teleskopik Konveyörler, Raf Sistemleri Otomasyonu
Depoların yükleme ve boşaltmasında kullanılan Teleskopik Konveyörler herhangi yükleme alanıihtiyacı olmaksızın zeminden yüklemeye olanak sağlamaktadır.

Makina Emniyet Fensleri, Güvenlik Çitleri ve Makina Platformları

Makina ve İnsan Emniyet Çitleri ve Bariyerleri
Makina Emniyet Fensleri çalışan makinalardan operatörleri korumak ve iş emniyetini sağlayan hem aktif hem de pasif emniyet ekipmanlarıdır Emniyet Bariyerleri İş makinelerinin manevra, yükleme ve trafik alanlarında yayaları korumak veya iş makinesinin çalışma bölgesini sınırlandırmak için kullanılmaktadır
CE Standartlarında Makina Platformları
Makina kurulum ve servisinde kullanılmak üzere erişim kolaylığı sağlayan platformlardır. Tamamı konteyner taşıma ölçülerine uygun tasarlanan parçaların montajlanması ile uygulanmaktadır.